Poprzedni mecz

14. kolejka Klasa A
08.11.2014, 14:00
Bydlin
Legion Bydlin 1:1 MGHKS
Legion Bydlin MGHKS

Następny mecz

15. kolejka Klasa A
11.11.2014, 14:00
Bukowno
MGHKS - Centuria Chechło
MGHKS Centuria Chechło
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Przebój Wolbrom Przebój Wolbrom 15 +61 45
2. MGHKS MGHKS 14 +35 35
3. Pogoń Miechów Pogoń Miechów 15 +50 33
4. Promień Przeginia Promień Przeginia 15 +27 31
5. Prądnik Sułoszowa Prądnik Sułoszowa 15 +21 29
6. Unia Jaroszowiec Unia Jaroszowiec 15 +13 24
7. Pilica Wierbka Pilica Wierbka 14 +6 24
Sonda
Które z zespołów A klasy w sezonie 2014/2015 będą walczyć o awans?

Terminarz: Klasa A, A klasa 2014/2015 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
14 sierpnia 2014
Pilica Wierbka 3:0 Piliczanka II Pilica 18:00
Przebój Wolbrom 3:0 MGHKS 18:00
15 sierpnia 2014
Centuria Chechło 3:7 Laskowianka Laski 16:00
Legion Bydlin 3:2 Strumyk Zarzecze 16:00
Unia Jaroszowiec 2:2 Pogoń Miechów 16:00
Czapla Czaple Małe 6:5 Wielmożanka Wielmoża 16:00
17 sierpnia 2014
Strumyk Zarzecze 5:0 Centuria Chechło 18:00
Piliczanka II Pilica 0:7 Wielmożanka Wielmoża 18:00
Pogoń Miechów 10:0 Czapla Czaple Małe 18:00
Promień Przeginia 1:1 Unia Jaroszowiec 18:00
MGHKS 3:0 Prądnik Sułoszowa 18:00
Laskowianka Laski 1:10 Przebój Wolbrom 18:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 1:4 Legion Bydlin 18:00
Pilica Wierbka 8:2 Sokół Gołaczewy 18:00
23 sierpnia 2014
Przebój Wolbrom 5:0 Strumyk Zarzecze 17:00
Unia Jaroszowiec 2:2 MGHKS 17:00
24 sierpnia 2014
Centuria Chechło 1:4 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 17:00
Laskowianka Laski 2:3 Prądnik Sułoszowa 17:00
Sokół Gołaczewy 3:6 Piliczanka II Pilica 17:00
Legion Bydlin - Pilica Wierbka 17:00
Czapla Czaple Małe 2:6 Promień Przeginia 17:00
Wielmożanka Wielmoża 2:2 Pogoń Miechów 17:00
30 sierpnia 2014
Laskowianka Laski 2:1 Unia Jaroszowiec 17:00
Pilica Wierbka 4:0 Centuria Chechło 17:00
MGHKS 2:0 Czapla Czaple Małe 17:00
31 sierpnia 2014
Strumyk Zarzecze 2:4 Prądnik Sułoszowa 17:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 0:4 Przebój Wolbrom 17:00
Sokół Gołaczewy 2:6 Legion Bydlin 17:00
Piliczanka II Pilica 0:6 Pogoń Miechów 17:00
Promień Przeginia 3:1 Wielmożanka Wielmoża 17:00
4 września 2014
Przebój Wolbrom 4:0 Pilica Wierbka 17:30
6 września 2014
Legion Bydlin 2:1 Piliczanka II Pilica 16:00
Pogoń Miechów 3:1 Promień Przeginia 16:00
Centuria Chechło 2:0 Sokół Gołaczewy 17:30
7 września 2014
Prądnik Sułoszowa 3:0 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 11:30
Czapla Czaple Małe 4:2 Laskowianka Laski 17:00
Wielmożanka Wielmoża 0:3 MGHKS 17:00
10 września 2014
Unia Jaroszowiec 4:0 Strumyk Zarzecze 17:00
13 września 2014
Piliczanka II Pilica 1:3 Promień Przeginia 15:00
Laskowianka Laski 1:2 Wielmożanka Wielmoża 15:00
Strumyk Zarzecze 3:4 Czapla Czaple Małe 15:00
Pilica Wierbka 2:1 Prądnik Sułoszowa 15:00
Sokół Gołaczewy 1:7 Przebój Wolbrom 15:00
MGHKS 2:1 Pogoń Miechów 17:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 0:3 walkower - brak Unia Jaroszowiec 17:00
14 września 2014
Legion Bydlin 4:1 Centuria Chechło 17:00
17 września 2014
Sokół Gołaczewy 3:2 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 17:30
Prądnik Sułoszowa 0:0 Promień Przeginia 17:30
20 września 2014
Przebój Wolbrom 10:2 Legion Bydlin 16:00
Unia Jaroszowiec 1:4 Pilica Wierbka 16:00
Pogoń Miechów 9:3 Laskowianka Laski 16:00
Centuria Chechło 2:1 Piliczanka II Pilica 16:30
21 września 2014
Prądnik Sułoszowa 4:3 Sokół Gołaczewy 11:00
Czapla Czaple Małe 7:0 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 16:00
Strumyk Zarzecze 1:5 Wielmożanka Wielmoża 16:00
24 września 2014
Promień Przeginia 1:3 MGHKS 16:30
27 września 2014
Laskowianka Laski 5:5 Promień Przeginia 16:00
Pilica Wierbka 1:1 Czapla Czaple Małe 16:00
Sokół Gołaczewy 0:2 Unia Jaroszowiec 16:00
Centuria Chechło 2:3 Przebój Wolbrom 16:00
28 września 2014
Piliczanka II Pilica 0:4 MGHKS 11:00
Strumyk Zarzecze 1:5 Pogoń Miechów 14:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 1:3 Wielmożanka Wielmoża 16:00
Legion Bydlin 1:1 Prądnik Sułoszowa 16:00
4 października 2014
Przebój Wolbrom 4:0 Piliczanka II Pilica 15:00
MGHKS 2:0 Laskowianka Laski 15:30
Unia Jaroszowiec 3:1 Legion Bydlin 15:30
Pogoń Miechów 3:0 Walkower Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 15:30
Promień Przeginia 5:0 Strumyk Zarzecze 15:30
5 października 2014
Prądnik Sułoszowa 6:0 Centuria Chechło 11:00
Czapla Czaple Małe 4:2 Sokół Gołaczewy 15:30
Wielmożanka Wielmoża 9:1 Pilica Wierbka 15:30
11 października 2014
Piliczanka II Pilica 1:0 Laskowianka Laski 11:00
Pilica Wierbka 2:2 Pogoń Miechów 15:00
Centuria Chechło 1:6 Unia Jaroszowiec 15:30
12 października 2014
Strumyk Zarzecze 0:4 MGHKS 15:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 2:3 Promień Przeginia 15:00
Sokół Gołaczewy 3:4 Wielmożanka Wielmoża 15:30
Legion Bydlin 1:5 Czapla Czaple Małe 15:30
Przebój Wolbrom 1:0 Prądnik Sułoszowa 15:30
18 października 2014
Prądnik Sułoszowa 4:0 Piliczanka II Pilica 15:00
Unia Jaroszowiec 1:6 Przebój Wolbrom 15:00
Wielmożanka Wielmoża 0:5 Legion Bydlin 15:00
Pogoń Miechów 3:0 walkower Sokół Gołaczewy 15:00
Promień Przeginia 2:0 Pilica Wierbka 15:00
MGHKS 7:0 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 15:00
Laskowianka Laski 2:2 Strumyk Zarzecze 15:00
19 października 2014
Czapla Czaple Małe 1:3 Centuria Chechło 15:00
25 października 2014
Pilica Wierbka 1:3 MGHKS 15:00
Piliczanka II Pilica 2:0 Strumyk Zarzecze 15:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 2:1 Laskowianka Laski 15:00
Sokół Gołaczewy 0:7 Promień Przeginia 15:00
Legion Bydlin 2:5 Pogoń Miechów 15:00
Przebój Wolbrom 7:0 Czapla Czaple Małe 15:00
Prądnik Sułoszowa 3:1 Unia Jaroszowiec 15:00
Centuria Chechło 3:2 Wielmożanka Wielmoża 15:00
2 listopada 2014
Unia Jaroszowiec 1:2 Piliczanka II Pilica 14:00
Czapla Czaple Małe 0:2 Prądnik Sułoszowa 14:00
Wielmożanka Wielmoża 2:3 Przebój Wolbrom 14:00
Promień Przeginia 2:2 Legion Bydlin 14:00
MGHKS 8:0 Sokół Gołaczewy 14:00
Laskowianka Laski 0:1 Pilica Wierbka 14:00
Strumyk Zarzecze 5:0 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 14:00
Pogoń Miechów 8:0 Centuria Chechło 14:00
8 listopada 2014
Przebój Wolbrom 2:0 Pogoń Miechów 13:00
Pilica Wierbka 1:1 Strumyk Zarzecze 13:30
Legion Bydlin 1:1 MGHKS 14:00
Centuria Chechło 0:4 Promień Przeginia 14:00
9 listopada 2014
Prądnik Sułoszowa 2:3 Wielmożanka Wielmoża 11:00
Piliczanka II Pilica 3:1 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 11:30
Sokół Gołaczewy 6:4 Laskowianka Laski 12:00
Unia Jaroszowiec 6:2 Czapla Czaple Małe 13:30
11 listopada 2014
Czapla Czaple Małe - Piliczanka II Pilica 14:00
Wielmożanka Wielmoża - Unia Jaroszowiec 14:00
Pogoń Miechów - Prądnik Sułoszowa 14:00
Promień Przeginia - Przebój Wolbrom 14:00
Laskowianka Laski - Legion Bydlin 14:00
Strumyk Zarzecze - Sokół Gołaczewy 14:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Pilica Wierbka 14:00
MGHKS - Centuria Chechło 14:00
Zobacz terminarz z sezonu: