1:0
MGHKS

Porażka na start

Relacje mghks @18.08.2014

W meczu I kolejki olkuskiej "A" Klasy MGHKS "Bolesław" Bukowno uległ w meczu wyjazdowym meczu przeciwko miejscowemu A.P. Przebój Wolbrom 3:0.

Od początku było wiadomo, iż mecz nie będzie należał do łatwych. Reaktywowana drużyna z Wolbromia pod wodzą Tomasza Kulawika została zbudowana w oparciu o czołowych zawodników z lokalnych zespołów z myślą o grze conajmniej w klasie okręgowej.

Juz w 4 minucie atak wyprowadzony dobrym prostopadłym podaniem zakończył się celnym strzałem i M. Habryn wyprowadził Wolbrom na prowadzenie.

Podrażnieni utratą gola Bukowianie przejęli inicjatywę, jednakże próby ataków rozbijały się o dobrze zorganizowaną obronę Gospodarzy. Mimo przewagi optycznej MGHKS Bukowno bardziej klarowne sytuacje do podwyższenia prowadzenia miała ekipa Przeboju.

Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie AP Przebój Wolbrom. Niestety druga połowa okazała się gorsza w wykonaniu naszej Druzyny. Najpierw kolejny atak Gospodarzy zakończył się drugą bramką , wynik na 2:0 ustalił ponownie M. Habryn.

W 66 minucie 2 żółte kartki w konsekwencji czerwony kartonik obejrzał Radosław Czopek, to osłabienie dodatkowo utrudniło grę zawodnikom MGHKS.

W 80 minucie przysłowiową kropkę nad "i" postawił S. Cupiał podwyższając rezultat na 3:0.

A.P. Wolbrom pewnie pokonało MGHKS "Bolesław" Bukowno, jednakże trzeba podkreślić, iż wynik mógłby być inny gdyby nie błędy formacji obronnej i brak skuteczności w akcjach ofensywnych.